Opširnije

Adresa Josipa Marohnića 5, HR-10000 Zagreb
OIB 34016189309
E-mail ured@srce.hr
URL http://www.srce.hr/
Telefon 385 1 6165555
Faks 385 1 6165559

Javne službe

Telefonski Broj 385 1 6165555
Email
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165165
Email helpdesk@srce.hr
Opis službe Informacije i pomoć korisnicima
Radno vrijeme radni dan: 8:00-20:30 vikend: 9:00-13:00
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165501
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165511
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165840
Email press@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Interne službe

Ustanova nema definirane interne sluzbe u eduAdresaru.

Zaposlenici

Telefonski Broj 385 1 6165878
Lokalni Telefonski Broj 878
Email Jasenka.Anzil@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165324
Lokalni Telefonski Broj 324
Email Filip.Bajic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165599
Lokalni Telefonski Broj 599
Email Zeljka.Batic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://kosjenka.srce.hr/~zeljka Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165501
Lokalni Telefonski Broj 501
Email Zoran.Bekic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165857
Lokalni Telefonski Broj 857
Email Marko.Bencic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165176
Lokalni Telefonski Broj 176
Email Tamara.Birkic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165326
Lokalni Telefonski Broj 326
Email Tomislav.Bobinac@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165810
Lokalni Telefonski Broj 810
Email Karola.Bozinova@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165561
Lokalni Telefonski Broj 561
Email Vladimir.Braus@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165807
Lokalni Telefonski Broj 807
Email Mihael.Burlic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165853
Lokalni Telefonski Broj 853
Email Drazenko.Celjak@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://www.srce.hr/~dceljak/
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165830
Lokalni Telefonski Broj 830
Email Matija.Cerovski@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165814
Lokalni Telefonski Broj 814
Email Tomislav.Cmuk@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~tomislav
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165177
Lokalni Telefonski Broj 177
Email Ana.Coric.Samardzija@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165536
Lokalni Telefonski Broj 536
Email Zlatko.Cosic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~zcosic Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165199
Lokalni Telefonski Broj 199
Email Sinisa.Cosic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165818
Lokalni Telefonski Broj 818
Email Dario.Cosic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165854
Lokalni Telefonski Broj 854
Email Nenad.Crnko@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165577
Lokalni Telefonski Broj 577
Email Darko.Culej@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165858
Lokalni Telefonski Broj 858
Email Marko.Cundekovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165541
Lokalni Telefonski Broj 541
Email Dobrisa.Dobrenic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~dobrisa Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165573
Lokalni Telefonski Broj 573
Email Natasa.Dobrenic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~natasa Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165534
Lokalni Telefonski Broj 534
Email Snjezana.Dolovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~snjezana Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165544
Lokalni Telefonski Broj 544
Email Sasa.Drnjevic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~drnya Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165813
Lokalni Telefonski Broj 813
Email Zdenko.Florjanic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje