Opširnije

Adresa Josipa Marohnića 5, HR-10000 Zagreb
OIB 34016189309
E-mail ured@srce.hr
URL https://www.srce.unizg.hr/
Telefon 385 1 6165555
Faks 385 1 6165559

Javne službe

Telefonski Broj 385 1 6165555
Email
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165165
Email helpdesk@srce.hr
Opis službe Informacije i pomoć korisnicima
Radno vrijeme radni dan: 8:00-20:30 vikend: 9:00-13:00
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165501
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165511
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165840
Email press@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Interne službe

Ustanova nema definirane interne sluzbe u eduAdresaru.

Zaposlenici

Telefonski Broj 385 1 6165544
Lokalni Telefonski Broj 544
Email Sasa.Drnjevic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~drnya Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165813
Lokalni Telefonski Broj 813
Email Zdenko.Florjanic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165503
Lokalni Telefonski Broj 503
Email Bruna.Foelding@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~bruna Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165522
Lokalni Telefonski Broj 522
Email Davorin.Gabriel@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~gad Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165533
Lokalni Telefonski Broj 533
Email Mirjana.Gabriel@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~mira Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165814
Lokalni Telefonski Broj 814
Email Danijel.Gaspic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165806
Lokalni Telefonski Broj 806
Email Damir.Glavac@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://kosjenka.srce.hr/~dglavac Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165177
Lokalni Telefonski Broj 177
Email Petra.Gmajner@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165535
Lokalni Telefonski Broj 535
Email Kristina.Golem@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~kiki Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165542
Lokalni Telefonski Broj 542
Email Mario.Goljak@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165309
Lokalni Telefonski Broj 309
Email Marko.Goreta@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165315
Lokalni Telefonski Broj 315
Email Mirjana.Gotic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165518
Lokalni Telefonski Broj 518
Email Vlatko.Grabovica@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165847
Lokalni Telefonski Broj 847
Email Mirna.Granatir@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165557
Lokalni Telefonski Broj 557
Email Alenka.Grebenic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~aramic
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165543
Lokalni Telefonski Broj 543
Email Tanja.Grivicic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165328
Lokalni Telefonski Broj 328
Email Matko.Horvat@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165539
Lokalni Telefonski Broj 539
Email Aida.Horvatek.Loncar@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~aida Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165158
Lokalni Telefonski Broj 158
Email Domagoj.Horvatovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165872
Lokalni Telefonski Broj 872
Email Stjepko.Hunjet@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~shunjet
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165809
Lokalni Telefonski Broj 809
Email Emir.Imamagic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~eimamagi Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165885
Lokalni Telefonski Broj 885
Email Marko.Ivancic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165851
Lokalni Telefonski Broj 851
Email Filip.Ivanko@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165882
Lokalni Telefonski Broj 882
Email Stjepko.Ivezic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~stjepko Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165564
Lokalni Telefonski Broj 564
Email Irena.Jandric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~ijandric
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge