Adresa Josipa Marohnića 5, HR-10000 Zagreb
OIB 34016189309
E-mail ured@srce.hr
URL https://www.srce.unizg.hr/
Telefon 385 1 6165555
Faks 385 1 6165559

Javne službe

Telefonski Broj 385 1 6165555
Email
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165165
Email helpdesk@srce.hr
Opis službe Informacije i pomoć korisnicima
Radno vrijeme radni dan: 8:00-20:30 vikend: 9:00-13:00
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165501
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165511
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165840
Email press@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Interne službe

Ustanova nema definirane interne sluzbe u eduAdresaru.

Zaposlenici

Telefonski Broj 385 1 6165547
Lokalni Telefonski Broj 547
Email drago@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju računalnu i spremišnu infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165189
Lokalni Telefonski Broj 189
Email Iva.Jarec@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~ijarec Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za razvoj i upravljanje uslugama

Telefonski Broj 385 1 6165594
Lokalni Telefonski Broj 594
Email PetraMarija.Jelcic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za suradnju i komunikaciju

Telefonski Broj 385 1 6165839
Lokalni Telefonski Broj 839
Email ijelenic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za upravljanje podacima

Telefonski Broj 385 1 6165576
Lokalni Telefonski Broj 855
Email Ljiljana.Jertec.Musap@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za upravljanje podacima

Telefonski Broj 385 1 6165527
Lokalni Telefonski Broj 527
Email Davor.Jovanovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~djovanovic
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežnu infrastrukturu i podatkovne centre

Telefonski Broj 385 1 6165314
Lokalni Telefonski Broj 314
Email Filip.Jovanovski@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju računalnu i spremišnu infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165814
Lokalni Telefonski Broj 814
Email Robert.Juric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165819
Lokalni Telefonski Broj 819
Email Janja.Jurisic.Hotko@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~jjurisic/
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165597
Lokalni Telefonski Broj 597
Email Ante.Jurjevic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju računalnu i spremišnu infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165817
Lokalni Telefonski Broj 817
Email Vesna.Kajis@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~vkajis
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165874
Lokalni Telefonski Broj 874
Email vkasic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijsku infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165583
Lokalni Telefonski Broj 583
Email Nino.Katic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~nkatic Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za upravljanje podacima

Telefonski Broj 385 1 6165578
Lokalni Telefonski Broj 578
Email Dominik.Kendjel@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovanje i tehnologije u znanosti

Telefonski Broj 385 1 6165179
Lokalni Telefonski Broj 179
Email Suzana.Kikic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~skikic Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za suradnju i komunikaciju

Telefonski Broj 385 1 6165811
Lokalni Telefonski Broj 811
Email Dubravka.Klibert.Dobric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~dklibert Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165521
Lokalni Telefonski Broj 521
Email Mario.Klobucar@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~mario Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežnu infrastrukturu i podatkovne centre

Telefonski Broj 385 1 6165868
Lokalni Telefonski Broj 868
Email Matija.Kranjcina@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijsku infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165557
Lokalni Telefonski Broj 557
Email Ivana.Kravarscan@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165321
Lokalni Telefonski Broj 321
Email Davorin.Kremenjas@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijsku infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165893
Lokalni Telefonski Broj 893
Email Antonio.Kristanovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju računalnu i spremišnu infrastrukturu

Telefonski Broj 385 1 6165172
Lokalni Telefonski Broj 172
Email Sandra.Kucina.Softic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~sskucina Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljsto Srca

Telefonski Broj 385 1 6165508
Lokalni Telefonski Broj 508
Email Lucija.Kuharic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165178
Lokalni Telefonski Broj 178
Email Gorana.Kurtovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za suradnju i komunikaciju

Telefonski Broj 385 1 6165835
Lokalni Telefonski Broj 835
Email mkvakic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za napredno računanje