Opširnije

Adresa Josipa Marohnića 5, HR-10000 Zagreb
OIB 34016189309
E-mail ured@srce.hr
URL https://www.srce.unizg.hr/
Telefon 385 1 6165555
Faks 385 1 6165559

Javne službe

Telefonski Broj 385 1 6165555
Email
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165165
Email helpdesk@srce.hr
Opis službe Informacije i pomoć korisnicima
Radno vrijeme radni dan: 8:00-20:30 vikend: 9:00-13:00
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165501
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165511
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165840
Email press@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Interne službe

Ustanova nema definirane interne sluzbe u eduAdresaru.

Zaposlenici

Telefonski Broj 385 1 6165879
Lokalni Telefonski Broj 879
Email Dubravka.Lelas@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165863
Lokalni Telefonski Broj 863
Email Matija.Lovric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165574
Lokalni Telefonski Broj 574
Email Josip.Lukac@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165515
Lokalni Telefonski Broj 515
Email Miroslav.Macan@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165856
Lokalni Telefonski Broj 856
Email Miro.Macinkovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165844
Lokalni Telefonski Broj 844
Email Nada.Majzel@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165198
Lokalni Telefonski Broj 198
Email Goran.Maksimovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165881
Lokalni Telefonski Broj 881
Email Robert.Maltaric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://www.srce.hr/~robi
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165819
Lokalni Telefonski Broj 819
Email Danijela.Marenic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165511
Lokalni Telefonski Broj 511,516
Email Ivan.Maric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena none
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165538
Lokalni Telefonski Broj 538
Email Tomislav.Maric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165814
Lokalni Telefonski Broj 814
Email Matija.Maric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165175
Lokalni Telefonski Broj 175
Email Zvonko.Martinovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165505
Lokalni Telefonski Broj 505
Email Danica.Matic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165585
Lokalni Telefonski Broj 585
Email David.Mecner@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~david Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165864
Lokalni Telefonski Broj 864
Email Kresimir.Mihalj@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165581
Lokalni Telefonski Broj 581
Email Miroslav.Milinovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~miro
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165197
Lokalni Telefonski Broj 197
Email Hana.Miljanic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~hmarin
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165802
Lokalni Telefonski Broj 802
Email Ivor.Milosevic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~ivor Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165557
Lokalni Telefonski Broj 557
Email Marina.Mohenski@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165551
Lokalni Telefonski Broj 551
Email Milena.Mrkonjic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~mmrkonjic
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165575
Lokalni Telefonski Broj 575
Email Mario.Musa@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165593
Lokalni Telefonski Broj 593
Email Danko.Nakic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165891
Lokalni Telefonski Broj 891
Email Zavisa.Nikac@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165537
Lokalni Telefonski Broj 537
Email Slaven.Novak@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave