Opširnije

Adresa Josipa Marohnića 5, HR-10000 Zagreb
OIB 34016189309
E-mail ured@srce.hr
URL https://www.srce.unizg.hr/
Telefon 385 1 6165555
Faks 385 1 6165559

Javne službe

Telefonski Broj 385 1 6165555
Email
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165165
Email helpdesk@srce.hr
Opis službe Informacije i pomoć korisnicima
Radno vrijeme radni dan: 8:00-20:30 vikend: 9:00-13:00
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165501
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165511
Email ured@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Telefonski Broj 385 1 6165840
Email press@srce.hr
Opis službe
Radno vrijeme
Matična ustanova Sveučilišni računski centar Srce

Interne službe

Ustanova nema definirane interne sluzbe u eduAdresaru.

Zaposlenici

Telefonski Broj 385 1 6165554
Lokalni Telefonski Broj 554
Email Marica.Rupcic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~mrupcic Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj 385 1 6165894
Lokalni Telefonski Broj 894
Email Martina.Safar@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165869
Lokalni Telefonski Broj 869
Email Kristijan.Salaj@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165898
Lokalni Telefonski Broj 898
Email Martina.Saric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165801
Lokalni Telefonski Broj 801
Email Davor.Saric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165859
Lokalni Telefonski Broj 859
Email Marko.Sikiric@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165326
Lokalni Telefonski Broj 326
Email Ana.Simic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165847
Lokalni Telefonski Broj 847
Email Andro.Skerlj@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165896
Lokalni Telefonski Broj 896
Email Gordana.Smolic-Rocak@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~gpetkovic
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165549
Lokalni Telefonski Broj 549
Email Zoran.Smoljanovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165159
Lokalni Telefonski Broj 159
Email Dan.Stipic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za podršku korisnicima

Telefonski Broj 385 1 6165805
Lokalni Telefonski Broj 805
Email Hrvoje.Sute@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165552
Lokalni Telefonski Broj 552
Email Klara.Svetec@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za poslovanje

Telefonski Broj
Lokalni Telefonski Broj
Email testko@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica

Telefonski Broj 385 1 6165866
Lokalni Telefonski Broj 866
Email Nela.Tomic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165803
Lokalni Telefonski Broj 803
Email Boris.Trojan@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~btrojan Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za središnju infrastrukturu i sustave

Telefonski Broj 385 1 6165332
Lokalni Telefonski Broj 332
Email Petra.Udovicic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165582
Lokalni Telefonski Broj 582
Email Mladen.Vedris@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena http://regoc.srce.hr/~vedris Home Page
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165519
Lokalni Telefonski Broj 519
Email Ivana.Veldic.Spehar@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Ravnateljstvo

Telefonski Broj 385 1 6165884
Lokalni Telefonski Broj 884
Email JakovMarin.Vezic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za posredničke sustave i podatkovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165892
Lokalni Telefonski Broj 892
Email Daniel.Vrcic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165331
Lokalni Telefonski Broj 331
Email lvusic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za informacijske sustave

Telefonski Broj 385 1 6165548
Lokalni Telefonski Broj 548
Email Katarina.Zailac@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za računalne sustave

Telefonski Broj 385 1 6165173
Lokalni Telefonski Broj 173
Email Ana.Zemljak.Pecina@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za obrazovne usluge

Telefonski Broj 385 1 6165305
Lokalni Telefonski Broj 305
Email Mladen.Zivkovic@srce.hr
Temeljna povezanost s ustanovom djelatnik
Domena
Naziv matične ustanove Sveučilišni računski centar Srce
Organizacijska Jedinica Sektor za mrežne i komunikacijske sustave